Kurumsal

Hakkımızda

Rahmi Çelik Hukuk Bürosu 1990 yılında Av. Rahmi Çelik tarafından kurulmuştur. Deneyimli uzman kadrosuyla yerli ve yabancı müvekkillerine profesyonel danışmanlık hizmeti vermekte ve en etkili çözümleri sunmayı hedeflemektedir.

Güncel mevzuatı takip ederek yenilikçi ve etkili bir çerçevede hukuk hizmeti veren Rahmi Çelik Hukuk Bürosu, en verimli şekilde çözüme ulaşmak amacıyla yılların deneyimi ve bilgi birikimiyle çalışmalarına devam etmektedir.

Misyonumuz

Hukuk hizmetini çağdaş yaklaşımla ve uzmanlıkla müvekkillerimize sunmaktır. Bu bağlamda büromuz, müvekkilleriyle karşılıklı güven ilişkisinin kurulmasıyla birlikte, müvekkillerin sorunlarıyla başlangıçtan sonuca ulaşana dek tüm aşamalarda birebir ilgilenmeyi, sürekli gelişmeyi, ekip çalışmasını, profesyonel yönetim anlayışını, bilgilendirmeyi, teknoloji kullanımı ve paylaşımı esas alan bir anlayışla sektöründe lider bir hukuk bürosu olmayı kendine amaç edinmiştir.

Vizyonumuz

Yerli ve yabancı, gerçek ve tüzel kişi ile kurumlara uluslararası standartlarda hukuki danışmanlık hizmetleri sunarak  alanında uzman hukukçuların doktrinel – bilimsel çalışmaları doğrultusunda, yargısal uygulama ve emsaller gözetilerek, benzer olaylardaki çalışmalar ve uygulamalar incelenerek, yurtdışı ve yurtiçi hukuki görüşler değerlendirilerek neticelendirilmeye çalışılmaktadır.

Bundan maksat yeni, hukuki, adil ve en hızlık yargı kararlarına ulaşmaktır. Yapılan bu çalışmalarla, hukuka ve adalete hizmet edecek yeni emsal kararların ortaya çıkarılması sağlanmaktadır.


Basında Biz

haberturk.com
16/08/2021
Haberin Detayı
sabah.com.tr
16/08/2021
Haberin Detayı
sozcu.com.tr
27/04/2021
Haberin Detayı
haberglobal.com.tr
27/04/2021
Haberin Detayı
trthaber.com
27/04/2021
Haberin Detayı
amasyaninsesi.net
23/05/2020
Haberin Detayı
hurriyet.com.tr
30/01/2013
Haberin Detayı
Sondakika.com
30/01/2013
Haberin Detayı
Aydın 24 Haber
06/06/2013
Haberin Detayı
Sabah Gazetesi
06.06.2013
Haberin Detayı

Bizi Linkedin’de Takip Edin

Avukat Rahmi Çelik Hukuk Bürosunu daha yakından tanımak, Büromuzdaki hayatı ve kariyer fırsatlarımızı görmek için Linkedin’deki sayfamıza bekliyoruz!

© Av. Rahmi Çelik Tüm Hakkı Saklıdır. Goramedya.